Wsparcie & Wolontariat

Działamy na chwałę naszego Ojca, który jest w niebie, Jezusa Chrystusa, naszego Pana i Zbawiciela, oraz Ducha Świętego, który czyni wszystko Nowym. Wierzymy, że najważniejszy jest szturm modlitewny, który stoi za każdym działaniem. Bardzo ważną kwestią jest też rozeznawanie każdego pomysłu. Z tego powodu najmocniej prosimy o modlitwę, aby wszelka działalność fundacji zawsze była realizacją planu Miłosiernego Boga, zgodnie z Jego wolą.

Funkcjonowanie fundacji jest uzależnione od zespołu ludzi, który stanowi trzon wszelkich działań. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną budować kulturę przeniknięta wartościami chrześcijańskimi. Pragniemy, aby każde działanie przyczyniało się do pogłębiania wrażliwości, wzmacniania tożsamość i rozpalania miłości. Właśnie z tego powodu poszukujemy osób, które pragną działać z pasją dla dobra innych. To zaangażowanie jest bezcenne!

Jeśli czujesz, że możesz współtworzyć z nami piękne projekty to prosimy o kontakt: fundacja@swiatloisol.pl

Realizacja projektów jest uzależniona od funduszy, dlatego prosimy o wsparcie, również w tej przestrzeni. Będziemy organizować zbiórki na konkretny cel, postaramy się o pozyskanie środków z różnych programów i dotacji. Codzienne działanie również wymaga konkretnych środków, dlatego zachęcamy do regularnego wsparcia naszej organizacji.

Darowizna na cele statutowe:
PKO Bank Polski
88 1020 2212 0000 5102 0431 6451


Przekaż
darowiznę

Bezpieczne płatności zapewnia TPAY

Darowizny przekazywane są do:
Fundacja Światło i Sól
ul. Augustyna Kordeckiego 3, 62-800 Kalisz
NIP 618-218-71-01 REGON 387392394